Pokój ekonomiczny

To najmniejszy i najnowszy pokój z naszej oferty. Jest wyposażony w klimatyzację. Może być pokojem jednoosobowym lub dwuosobowym dla par ale w tej wersji raczej na pojedyncze noclegi. Wyposażono go w rozkładaną kanapę z miejscem do spania o wymiarach 140x200cm. W tym pokoju nie ma możliwości ustawienia oddzielnych łóżek. Znalazło się jednak miejsce na małe biurko z krzesłem. Na biurku jest lampka a obok łóżka dodatkowa, stojąca lampka do czytania. Szafka na ubrania zamontowana jest na ścianie nad łóżkiem a wieszak na ubrania, na drzwiach wejściowych. Powierzchnia pokoju razem z częścią łazienkową to 10m2.

Sprzęt RTV w pokoju to: 32-calowy telewizor LCD z Internetem, możliwością odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć z pamięci USB. Jest też wolne gniazdo HDMI, VGA i SCART do podłączenia urządzeń zewnętrznych. Pokój ten wyposażono także w radioodbiornik FM/DAB+ z wejściem AUX (minijack). Jest także dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.

Sprzęt i akcesoria AGD, w które wyposażono pokój to: czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, lodówka, kubki, talerze i sztućce dla dwóch osób, żelazko, deska do prasowania.

Łazienka jest częściowo połączona z pokojem (kącik z umywalką i kabiną prysznicową). Tylko toaleta jest w oddzielnej, zamykanej kabinie. W części łazienkowej znajdą Państwo ręczniki, podstawowe środki czystości i suszarkę do włosów.

 

Zadaj pytanie on-line

Dodaj komentarz
 • Promocje!
  • Slider 11

   Promocja weekendowa.

   Trzecia noc taniej. Co tydzień!

  • Lato 2018!

   Promocja na lato!

   Zarezerwuj 6 nocy a 7-mą noc przenocujesz gratis!

Script logo