Regulamin

 1. Rezerwacja pokoju odbywa się telefonicznie, pocztą elektroniczną, przez komunikatory a nawet SMS. Nie ma konieczności wpłaty zaliczki. W celu dokonania rezerwacji należy podać nazwisko i kontakt telefoniczny. W momencie dokonywania rezerwacji należy także określić, jak mają być skonfigurowane łóżka. Jedno podwójne czy dwa pojedyncze?
 2. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00 a kończy o godzinie 12:00 dnia następnego. Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej w obie strony jeśli nie ma kolidującej z przedłużeniem, innej rezerwacji. Przedłużenie doby hotelowej prosimy uzgadniać indywidualnie, jak najwcześniej. Zgłoszenie przedłużenia w ostatniej chwili może być nieskuteczne.
 3. Płatność za nocleg należy uregulować z góry, przed otrzymaniem lub podczas przekazania kluczy. Cena noclegu obejmuje cały pokój bez rozróżnienia na ilość osób. Istnieje możliwość płatności gotówką, kartą lub przelewem. Na życzenie klient może otrzymać fakturę VAT.
 4. Ze względu na niewielką powierzchnię, w pokoju mogą nocować maksymalnie dwie osoby i ewentualnie małe dziecko w wózku lub małym łóżeczku. Na wyposażeniu nie ma wózka ani dodatkowego łóżeczka.
 5. W pokoju obowiązuje bezwzględny zakaz palenia i używania otwartego ognia. Nie ma możliwości przebywania ze zwierzętami. Należy także zachować ciszę nocną.
 6. Pokój ogrzewany jest z sieci miejskiej i nie ma potrzeby dodatkowego dogrzewania. Dlatego zabronione jest używanie jakichkolwiek, własnych urządzeń grzewczych.
 7. Klient nie odpowiada za niezawinione usterki wyposażenia pokoju. Odpowiada za spowodowane zniszczenia ścian, podłóg, infrastruktury i wyposażenia pokoju.

Zapraszamy do skorzystania z naszych pokoi.

 

 • Promocje!
  • Slider 11

   Promocja weekendowa.

   Trzecia noc taniej. Co tydzień!

  • Lato 2018!

   Promocja na lato!

   Zarezerwuj 6 nocy a 7-mą noc przenocujesz gratis!

Script logo